Didmeninė prekyba

shutterstock_144470419
+Lirosta_brosiura_spaudai_VIDURIAI_sukreivinta

Kodėl lirosta ?

PATYRĘS DIDMENINIKAS, STIPRUS PARTNERIS

UAB“Lirosta“ veikla jau pelnė gerą pirkėjų įvertinimą. Įmonėje puikiai išvystyta didmeninė prekyba, elektroninė prekyba bei prekių katalogas, organizuotas prekių pristatymas ne tik  visoje Lietuvoje, bet ir užsienio klientams Latvijoje, Lenkijoje ir Estijoje ir  labiau nutolusiose Europos valstybese.

Platus prekių asortimentas, modernus ir paprastas uzsakymu katalogas,  patikima ir operatyvi logistikos sistema, kvalifikuota vadybininkų komanda – visa tai leidžia užtikrinti greitą, lankstų ir kokybiską aptarnavimą.

Kaip pasirinkti tinkamą prekę

Tam, kad palengvinti ir maksimaliai supaprastinti prekės pasirinkimą, siūlome naudotis mūsų internetinės prekybos sistema. Tai greita, patogu ir nieko nekainuoja – Jūs tiesiog bet kuriuo paros metu galite naudotis naujausia elektroninių katalogų versija, tuo pačiu užsakyti prekes, nurodyti pristaymo būdą ir tt. Demo versiją galite išbandyti – http://catalog.lirosta.lt/
Dėl katalogų įsigijimo arba prisijungimo į internetinės prekybos sistemą kreiptis į didmeninės prekybos skyrių.

Tikimės, kad mūsų detalių katalogai padės Jums dirbti efektyviai ir profesionaliai.

Užsakymo ir pristatymo būdai

1. Pristatymas Lirosta transportu – nemokamas pristatymas

Kiekvieną darbo dieną pristatymas vykdomas Alytaus-Marijampolės, Klaipėdos-Liepojos, Šiaulių-Panevėžio-Rygos, Utenos-Daugpilio, Vilniaus, Kauno kryptimis.

Užsakymai priimami iki 18.00, prekes gausite sekantį rytą 8:00-10 val,

2. Pristatymas per kurjerių tarnybą – užsakymai priimami iki 16.00, siuntą gausite sekančią dieną;

3. Pristatymas per autobusų siuntų skyrių – užsakius iki 11:00 siuntą gausite tą pačią dieną,  – užsakius po 11.00 val. – siuntą gausite tą pačią arba sekančią dieną.